Mums jau 1-eri!

Birželio 1-ąją Marijampolėje veikiančios socialinės dirbtuvės „Rankdarbių skrynia“ šventė savo pirmąjį gimtadienį. Nors dėl karantino suvaržymų negalėjome pakviesti svečių, kurie per šiuos metus prisidėjo prie dirbtuvių gyvavimo, gimtadienį paminėjome kartu su komanda. Su dovanomis ir gražiu sveikinimo žodžiu atvyko kolegės iš kito VšĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centro „Židinys“ projekto, kurios įteikė simbolinę dovaną – skrynutę.

Pirmieji dirbtuvių žingsniai buvo labai nedrąsūs ir maži, tačiau žingsnis po žingsnio kūrėme dirbtuvių identitetą, išbandėme daug įvairių veiklų kol radome mūsų komandai tinkamas ir mielas, kuriose gali atsiskleisti kiekvieno gebėjimai, paslėpti talentai. Per metus laiko susiradome draugų ir pradėjome drąsiau žingsniuoti išsikeltų tikslų link.

Praėjus metams tariame AČIŪ kiekvienam prisidėjusiam prie mūsų veiklos plėtojimo, augimo. Esame dėkingi už pamokas, paskatinimus, pagalbą ir rūpestį, o kartais pagrūmojimą pirštu, kuris mokino augti didesniais.

Kasdien su savimi nešiodamiesi idėjų ir kūrybiškumo kraitį, norą siekti aukštesnių tikslų ir meilę savo darbui, į antruosius darbo metus žengiame pilni entuziazmo ir kviečiame visus miestiečius ir miesto svečius apsilankyti dirbtuvėse adresu Vytenio g. 47, Marijampolė bei užsukti pasižvalgyti mūsų Facebook puslapyje, kuriame galėsite įsigyti išskirtinių rankdarbių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *